Strona GłównaKasy FiskalneOprogramowanieMonitoring
   
 

Oprogramowanie
Sklepowomagazynowe

Oprogramowanie Gastro SZEF doskonale nadaje się do zarządzania większymi placówkami handlowymi począwszy od Gastro SZEFmagazynu, po programowanie kas, odczyt sprzedaży, oraz analizy sprzedaży i magazynu.

Ogromną zaletą programu jest możliwość podłączenia do komputera kas fiskalnych, na których rejestrują sprzedaż poszczególne stanowiska kasjerskie. Pozwala to stworzyć całościowy, skomputeryzowany system rozliczania począwszy od dostaw a skończywszy na sprzedaży. Komunikacja z kasami jest dwukierunkowa. Z jednej strony program wysyła do kas informacje o artykułach (nazwy, ceny, itp.), grupach towarowych, rozkładzie klawiatury; z drugiej strony pobiera z kas informacje o sprzedaży, obrocie syntetycznym całej kasy oraz poszczególnych stanowisk.

Dzięki takiemu rozwiązaniu kasy po wstępnym zaprogramowaniu przez serwis, nie wymagają od obsługi żadnej umiejętności programowania, gdyż całość wymiany danych prowadzona jest przez program GASTRO.

 

Merkury Quattro to oprogramowanie przeznaczone dla firmy handlowej prowadzącej Merkury Quattrosprzedaż detaliczna w pojedynczych sklepach lub sieci sklepów. Quattro współpracuje z wagami elektronicznymi, sprawdzarkami cen,inwentaryzatorami oraz urządzeniami fiskalnymi: drukarkami (ELZAB, POSNET, NOVITIUS, INNOVA) oraz kasami (ELZAB, POSNET).
Wymiana danych z kasami fiskalnymi, wagami, sprawdzarkami jest prowadzona w trybie on-line, tj. bez dodatkowych czynności ze strony operatora. Wszelkiego rodzaju wydruki mogą być wykonywane w trybie graficznym lub znakowym, stosownie do rodzaju posiadanych urządzeń. Program zapewnia swojemu użytkownikowi wygodna prace z wykorzystaniem klawiatury i czytnika kodów kreskowych, myszka może, ale nie musi być stosowana.

 

Program Hermes to nowoczesny system wspomagający gospodarkę Hermesmagazynową firm handlowych. Obsługuje firmy wielomagazynowe zarówno jednostanowiskowe jak i wielostanowiskowe. Pozwala prowadzić określoną politykę sprzedaży. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych, kolektorami danych, wagami. Pozwala prowadzić zaplanowana politykę sprzedaży.

 

EuroPOS SM to oprogramowanie wspierające sprzedaż stanowiskową w EuroPOSplacówkach handlowych. Integrując wszystkie urządzenia znajdujące się na stanowisku kasowym, umożliwia szybką i bezproblemową sprzedaż oraz wymianę danych z innymi systemami wspierającymi sprzedaż. Oprogramowanie jest także bazą scalającą systemy pomocne w prowadzeniu sprzedaży takie jak programy lojalnościowe, płatność za rachunki czy promocje.
Program EuroPOS jest dostępny w wersji SP, przystosowanej dla pracy na stacjach paliw.Wersja EuroPOSR SP to przede wszystkim rozszerzona wersja EuroPOSR SM, do której dołączono obsługę urządzeń stacji takich jak dystrybutory, konsole sterownicze, wieże cenowe, centralki sond zbiorników.

 
Webmaster: maciekkowalski@op.pl