Strona GłównaKasy FiskalneOprogramowanieMonitoring
   
 

Oprogramowanie
Gastronomiczne

 

Gastro POS to samodzielny program sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej. GastroUmożliwia wybór pozycji towarowych, bonowanie zamówień i realizację sprzedaży w bardzo wygodny sposób - za pomocą ekranu dotykowego.

Kelnerzy i barmani, dzięki wygodzie i szybkości pracy, nie tracą czasu na zbędne czynności, a całą uwagę mogą skupić na obsługę klienta.

 

Gastro SZEF to kompleksowe zarządzanie restauracją począwszy od Gastro SZEFmagazynu, poprzez przygotowanie receptur, imprez, zbiorowego żywienia po programowanie kas, odczyt sprzedaży i analizy sprzedaży i magazynu.

Ogromną zaletą programu jest możliwość podłączenia do komputera kas fiskalnych, na których rejestrują sprzedaż kelnerzy. Pozwala to stworzyć całościowy, skomputeryzowany system rozliczania gastronomii od dostaw surowców do sprzedaży potraw. Komunikacja z kasami jest dwukierunkowa. Z jednej strony program wysyła do kas informacje o artykułach (nazwy, ceny, itp.), grupach towarowych, kelnerach, rozkładzie klawiatury; z drugiej strony pobiera z kas informacje o sprzedaży potraw, obrocie syntetycznym całej kasy oraz poszczególnych kelnerów.

Dzięki takiemu rozwiązaniu kasy po wstępnym zaprogramowaniu przez serwis, nie wymagają od obsługi żadnej umiejętności programowania, gdyż całość wymiany danych prowadzona jest przez program GASTRO.

 
Webmaster: maciekkowalski@op.pl