Strona GłównaKasy FiskalneOprogramowanieMonitoring
   
 


ELZAB


POSNET


NOVITUS

Wagi
Niekalkulacyjne

 

Waga CAS SW-1 PLUS to nowa wersja najpopularniejszej na polskim rynku wagi prostej CAS SW-1. Urządzenie to najlepiej sprawdza się w małych placówkach handlowych oraz w warunkach sprzedaży obwoźnej. Niewątpliwą zaletą wagi jest nowoczesna konstrukcja oparta o technologię One Chip Module oraz atrakcyjny design.

Waga CAS SW-1 PLUS

Waga DIBAL PS-50 to waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w dwa podświetlane wyświetlacze LCD. Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Posiada ważną legalizację.

DIBAL PS-50

Waga DIBAL G-300 to najnowsza propozycja firmy NOVITUS jeśli chodzi o wagi proste. Urządzenie wyposażone jest w dwa podświetlane wyświetlacze LCD oraz interfejs RS232. Jest zasilane z sieci lub z akumulatora. Waga doskonale sprawdza się w małych i średnich placówkach handlowych oraz w gastronomii.

Waga Dibal g 300

Waga DIBAL F-200 to następna propozycja firmy NOVITUS jeśli chodzi o wagi proste. Urządzenie wyposażone jest w podświetlany wyświetlacz LCD oraz interfejs RS232. Jest zasilane z sieci lub z baterii. Waga doskonale sprawdza się w małych i średnich placówkach handlowych jako urządzenie kontrolne oraz w gastronomii.

Waga Dibal F 200

Waga DIBAL F-200CP to kolejna propozycja firmy NOVITUS w zakresie wag prostych wyposażonych w funkcję liczenia sztuk. Urządzenie to doskonale sprawdza się w małych i średnich placówkach handlowych jako waga kontrolna oraz magazynach. Niewątpliwą zaletą wagi jest wykonanie obudowy w kolorze czarnym oraz szalka ze stali nierdzewnej.

Waga Dibal F-200CP

Wagi elektroniczne ELZAB PRIMA to nowoczesne rozwiązanie wyposażone w 2 wyświetlacze LED oraz interfejs RS232. Obciążenie maksymalne 15kg. Przeznaczone do współpracy z kasami fiskalnymi firmy ELZAB S.A. oraz z innymi kasami i urządzeniami wyposażonymi w interfejs szeregowy, w tym z drukarką ELZAB Eta. Mogą pracować również jako samodzielne wagi ogólnego przeznaczenia.

Wagi Elzab prima
   
Webmaster: maciekkowalski@op.pl