Strona GłównaKasy FiskalneOprogramowanieMonitoring
   
 


ELZAB


POSNET


NOVITUS

Kasy Fiskalne
Duże i średnie placówki handlowe

 

Kasa fiskalna PS 3000 Plus to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Przeznaczeniem PS 3000 Plus są dużych placówki handlowe i supermarkety. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka ergonomia i funkcjonalność kasy w połączeniu z najnowszą, ale zarazem sprawdzoną technologią i elektroniką, stawiają kasę PS 3000 Plus powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku.

Więcej

Novitus kasa PS 3000 PLUS

Kasa fiskalna PS 3000 net to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą kasą z prawdziwą kartą sieciową oraz największą bazą towarową. Przeznaczeniem PS 3000 net są dużych placówki handlowe i supermarkety. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka ergonomia i funkcjonalność kasy w połączeniu z najnowszą, ale zarazem sprawdzoną technologią i elektroniką, stawiają kasę PS 3000 net powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku.

Więcej

Novitus kasa PS 3000 NET

Kasa fiskalna PS 4000 E to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą w Polsce kasą systemową typu ECR realizującą zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Przeznaczeniem PS 4000 E są duże placówki handlowe i supermarkety.

Więcej

Novitus kasa PS 4000 E

Kasa ELZAB Jota E jest kasą z kopią elektroniczną paragonów i funkcjonalnością równą kasom segmentu średniego.
ELZAB Jota E doskonale współpracuje z wagami: ELZAB Prima, ELZAB Prima K, oraz szufladą ELZAB Gamma, jak również z czytnikami kodów kreskowych i modemem kasowy ELZAB Telekas, co sprawia, że świetnie się nadaje dla mniejszych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, szczególnie tam, gdzie możliwa jest praca w sieci LAN/WAN.

Więcej

Elzab jota E

Kasa ELZAB Alfa Max otwiera nową linię wzorniczą kas fiskalnych ELZAB oferując najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych. Doskonale współpracuje z wagami: ELZAB Prima, ELZAB Eta-Prima (waga etykietująca), jak również z czytnikami kodów kreskowych firmy ELZAB, drukarką etykiet ELZAB E ta i kasami ELZAB Delta Max
Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych wymagających kilku, kilkunastu stanowisk kasowych, o dużej liczbie obsługiwanych klientów.

Więcej

Elzab Alfa Max
Webmaster: maciekkowalski@op.pl