Strona GłównaKasy FiskalneOprogramowanieMonitoring
   
 


ELZAB


POSNET


NOVITUS

Kasy Fiskalne
Małe sklepy

 

Kasa fiskalna SOLEO PLUS to rozbudowana wersja kasy SOLEO, doposażona w funkcjonalność spotykaną jedynie w najdroższych kasach systemowych. Jest to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających, małych i średnich punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich wszystko to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.

Więcej

Novitus kasa Soleo Plus

Kasa fiskalna SOLEO to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających, małych i średnich punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich wszystko to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.

Więcej

Novitus kasa Soleo

Kasa fiskalna SOLEO PLUS E to rozbudowana wersja kasy SOLEO E, doposażona w funkcjonalność spotykaną jedynie w najdroższych kasach systemowych. Jest to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających, małych i średnich punktów sprzedaży, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich wszystko to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.

Więcej

Novitus kasa Soleo Plus E

ELZAB Jota to niedrogie rozwiązanie dla małych placówek handlowych - niewielkich rozmiarów, łatwa w obsłudze i funkcjonalna kasa fiskalna, może współpracować z wagą ELZAB Prima polecane w sklepach spożywczych, mięsnych, warzywniczych, natomiast z czytnikiem kodów kreskowych w sklepach kosmetycznych, drogeriach, itp. W każdym przypadku zestaw może uzupełniać szuflada. Małe wymiary urządzeń i ich funkcjonalność zapewniają sprawną obsługę klientów sklepu, a niezawodność jest podstawą komfortu pozakupowego nabywcy kasy.

Więcej

Elzab Jota
Webmaster: maciekkowalski@op.pl